Reference

Reference2019-10-31T15:05:45+00:00

31.10.19

Coolabs

Jednou z novinek a poslední hit je plastové propojovací potrubí Fastpipe, jeden metr dvoutrubky 1/4 + 3/8 vás sice vyjde cca o 150,- dráž oproti potrubí z mědi, ale ta práce, to je radost. Na Klínovci jsme pro zákazníka prováděli montáž technologie Chlazeni vinného sklípku, kde stavebni firma nechala 11m chráničku o průměru 50mm. Po několika pokusech konkurence jsme za 1,5 hodiny měli potrubí chráničkou protažené a můžeme osadit venkovní a vnitřní jednotku. ... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebook

21.08.19

Coolabs

Prázdniny přešly pomalu do poslední dekády a už je na čase jít zase do školy. Pomalu, ale jistě se připravujeme na spuštění praktických workshopů na které je možné se zdarma registrovat již nyní. Navštivte www.coolabs.eu, kde naleznete všechny potřebné informace. Těšíme se na vás! ... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebook

Školení servisních partnerů VIESSMANN

Školení servisních partnerů společnosti Viessman, základní dobednosti, manipulace s chladivem, montáž a servis tepelnývh čerpadel Vitocal řady 200S.

Reference 2

Kurzy pájení dle EN 13585 včetně evropské certifikační zkoušky realizujeme od roku 2017 společně se svazem SCHKT, pro který zajišťiujeme odborné semináře a praktickou přípravu.

Dodávka od projektu po realizaci

Pro obchodní dům jsme v roce 2018 společně s firmou Johnson Controls Building prováděli realizaci výměny zdroje chladu, 700kW chiller jsme naprojektovali, provedli jsme technický dozor a integraci zařízení do BMS a MaR.

Reference 4

V německém Triptisu jsme v roce 2018 realizovali na klíč od projektu po realizaci společně s firmou Solarinvest Green energy ze skupiny PRE kotelnu pro bytový dům.

Technický dozor

Rehabilitační a hospicové centrum, koordinace profesí VZT, MAR, ÚT, chlazení a klimatizace u budovy, která v roce 2018 vyhrála stavbu roku karlovarského kraje.

WORKSHOPY - Registrace ZDARMA