Profil firmy

Profil firmy2019-06-25T10:49:47+00:00

O firmě

Počátky firmy Cool trade engineering s.r.o. se datují k roku 2009. Kdysi si společnost Gastroklim s.r.o. rychle vydobyla své místo na trhu. Na počátku jsme konstruovali chladící zařízení pro gastronomii (výrobníky ledu, živnostenské chlazení, chladící a mrazicí boxy pro restaurace). Postupem času se portfolio rozrostlo o klimatizační zařízení. A to nejen prodejem a servisem, ale i návrhem a montáží.

Postupem času se společnost diverzifikovala – projekty, analýzy, mentoring, technická řešení.

V roce 2011 jsme se transformovali ve všech oblastech. Jako další oblast jsme si přibrali tepelná čerpadla a podnikli první kroky ve vzdělávací oblasti. Své zkušenosti a znalosti, své tzv. know how,  jsme se rozhodli předávat dále. Přiměla nás k tomu velká poptávka na trhu, ale i komplexní přehled o dané problematice. Mentoring byl naším dalším jasným krokem v podnikání.

Je několik oblastí, které aktuálně pokrýváme (v %):

Primární cíl byl dokonalá montáž a servis zařízení. Dnes jsou to rozsáhlé projekty. Zabýváme se projektováním a výrobou chlazení podle potřeb klienta.

Fungujeme na principu out of the box, tedy dělat vše lépe a nadčasově než konkurence. Poskytnout jiný pohled. Něco navíc.

V současné době se specializujeme na kompletní činnost v oblasti chladírenských a klimatizačních technologií včetně tepelných čerpadel a mentoringu. Za své služby a produkty si vždy ručíme.

Pro bližší informace volejte: 721 055 519 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře.

Kontakt
Dílenské opravy